Zahrnuto v našem Základním plánu

Zpět na ceník

Web optimalizovaný pro prodej

Jedním kliknutím vytvoříte web vhodný i pro mobilní zařízení, který je vysoce optimalizovaný pro vyhledávače. Vše je navrženo pro generování více online objednávek.

Pokročilý Promo Marketing

Spusťte více promo akcí jako profesionál. Umožňuje přesný prodej prostřednictvím segmentace a profilování zákazníků za účelem dosažení vyššího zisku.

OBJEDNÁVKY Z WEBOVÝCH STRÁNEK

Na váš web přidáte vygenerované tlačítko „Zobrazit MENU a objednat“ a ihned můžete přijímat objednávky online.

OBJEDNÁVKY Z MOBILU

Naše online objednávání funguje i pro mobilní zařízení. Díky aplikaci si vaši zákazníci mohou pohodlně objednat odkudkoliv.

OBJEDNÁVKY Z FACEBOOKU

Na váš Facebook umístíme tlačítko „Zobrazit MENU a objednat“, aby si vaši fanoušci mohli objednat přímo od vás.

OBJEDNÁVÁNÍ V REÁLNÉM ČASE

Během vaší kontroly a potvrzení objednávky udržujeme zákazníka v kontaktu. Po potvrzení je v reálném čase informován o stavu objednávky.

REZERVACE STOLŮ ONLINE

Náš online systém lze využít i k rezervaci stolů! Vše lze individuálně nastavit podle vašich požadavků.

OBJEDNÁVKA JÍDLA PŘEDEM

Je-li tato funkce povolena, umožňuje zákazníkům objednat si jídlo předem již při rezervaci stolu.

FOTOGRAFIE V MENU

Dodáme bezplatně fotografie s tématickými fotkami jídel. Použít můžete i vlastní a vytvořit tak skvěle vypadající menu.

NAPLÁNOVANÉ OBJEDNÁVKY

Umožněte zákazníkům objednat ihned a naplánovat si konkrétní čas pro vyzvednutí nebo doručení. Přijímejte objednávky 24/7 a vydělávejte peníze i když spíte!

DETAILNÍ STATISTIKA

Dělejte obchodní rozhodnutí, která mají smysl. K dispozici máte detailní statistiky nejen o vašich objednávkách a zákaznících.

ROZVOZOVÉ ZÓNY

Nastavte si zóny rozvozu přesně jak potřebujte. Každá zóna umožnuje nastavit minimální cenu objednávky i poplatek za doručení. Nemáte žádná omezení.

PROMO AKCE A KUPÓNY

Připravte si promo akci šitou na míru. Jednoduché nastavení pro akce i kupóny s nekonečnou variabilitou. V základním plánu máte možnost aktivovat 2 promo nabídky naráz.

PRÁZDNINOVÝ REŽIM

Okamžitě pozastavte jednu nebo více služeb (Doručení nebo vyzvednutí) na krátkou dobu nebo změňte provozní dobu o dovolené, státních svátcích nebo v jakýkoliv jiný den.

NEODOLATELNÁ 1. PROMO AKCE

Proměňte nové návštěvníky na pravidelné zákazníky. Nabídněte jim neodolatelnou promo akci na jejich 1. objednávku.

POZVÁNKY K OBJEDNÁNÍ ONLINE

Máte zákazníky, kteří si dosud nevyzkoušeli online objednávání? Jednoduše naimportujte jejich kontakty a odešlete jim lákavou pozvánku k online objednávce.

LETÁKY K ZÍSKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ

Úspěšně propagujte své webové stránky nebo promo akce a naveďte nové i stávající zákazníky k objednávání online pomocí našeho generátoru letáků.

Automatická analýza zápisu na Google

Získejte podrobná doporučení, jak optimalizovat svůj firemní zápis na Google a zajistěte, aby si u vás zákazníci mohli objednávat online.

Kontrola webu s užitečnými tipy

Použijte náš online nástroj pro zdraví webu spolu s naším optimalizačním skenerem, abyste zajistili, že web vaší restaurace bude na Googlu vždy optimalizován pro maximální výsledky vyhledávání.

Buďte ve sdílené aplikaci FoodBooking

Na rozdíl od rozvozových portálů můžete sdílet klienty s ostatními restauracemi bez provize! Je to jako virtuální food court, kde mohou lidé vaši restauraci objevit a okamžitě si objednat.

QR kódy pro objednání v restauraci

Umožněte svým zákazníkům objednat si hned po usednutí ke stolu bez čekání. QR kódy můžete přizpůsobit vlastnímu systému  číslování stolů. 

Editor účtenek se šablonami

Přizpůsobte si účtenky z restaurace pro své zákazníky i kuchaře. Můžete na nich dokonce inzerovat své promo akce a zajistit tak budoucí prodeje.

Integrace třetích stran

Propojte svůj účet s freemium softwarem pro rozvoz, různými POS, věrnostními platformami a dalšími službami pomocí naší API.

Report na konci dne

Nechte si na konci každého dne zaslat na váš e-mail rozpis výkonu vaší restaurace, od prodeje po tipy, typy objednávek a další.

Volitelné funkce v rámci Prémiových plánů

PŘÍJEM PLATEB KARTOU ONLINE

Propojí objednávkový systém s vaší platební bránou. Přijímáte tak online platby přímo na váš účet (peníze neprocházejí přes nás a máte k nim okamžitý přístup). Už žádné starosti s portály třetích stran.

Brandovaná mobilní aplikace

Doporučte vlastní aplikaci zákazníkům, kteří disponují chytrým telefonem nebo tabletem. Moderní a rychlý způsob získávání zákazníků. Aplikace bude ke stažení na Android a iOS.

Ve velkých městech bývá problém i obrovská konkurence. Většina restaurací využívá velké objednávkové portály, přes které sice získávají nové objednávky, ale ne zákazníky. Společně s vysokými provizemi z každé objednávky se tak tento systém stal pro mnoho restaurací neudržitelným.

My se rozhodli nabídnout alternativu. Za stejné peníze každý měsíc, bez omezení a bez provizí.

Nejste vázání žádnou smlouvou ani výpovědními lhůtami, zákazníci jsou jen vaši a nikdo si nebere provize z vašich objednávek.