Pokročilý promo marketing

Spusťte více promo akcí naráz jako profesionál. Neomezeně promo akcí aktivních ve stejnou dobu plus široká škála šablon. Zvyšte své tržby!

Propagační modul pro zvýšení prodeje

Online objednávkový systém Gastry zahrnuje vestavěný modul propagačních nabídek a promo akcí, takže můžete vytvářet nabídky pro nové nebo vracející se zákazníky.

Promo nabídky se zobrazí jako bannery v horní části vašeho online menu, aby je vaši zákazníci nikdy nepřehlédli. 

Web optimalizovaný pro prodej
Editor promo akcí

Intuitivní editor propagačních nabídek

Vytvořili jsme nejlepší systém šablon propagačních akcí, které opravdu fungují. K jejich vývoji jsme využili nejnovější poznatky z psychologie prodeje. 

Díky našemu systému si nakonfigurujete tu správnou akci a necháte ji zobrazit tomu správnému zákazníkovi, ve správný čas.

Chytré cílení a segmentace

Stejná sleva nefunguje na všechny zákazníky. Díky pokročilému nastavení zacílíte správnou akci na toho pravého zákazníka. Zobrazte akci pro nově příchozí, pro stálé klienty, nebo občasné nakupující. 

Můžete vytvořit i „upsell“ strategii, při které zákazníkovi objednávkový systém připomene probíhající a zvýhodněné akce a tím ho přiměje přirozeně utratit více peněz.

Chytré cílení a segmentace zákazníků
Statistiky

Hlášení v reálném čase pro kontrolu vašich výsledků

Podívejte se, jaké propagační akce fungují nejlépe a kde se můžete zlepšit – vše přímo v administraci.

Držte krok s aktuálními statistikami v reálném čase, abyste zjistili, která promo akce fungovala nejlépe. Využívejte „heat mapy“ doručení a reporty zákazníků a optimalizujte tak svoje podnikání.

Získejte svůj vlastní online objednávkový systém!

Neomezené množství objednávek. Nulové provize.