Generátor webových stránek pro restaurace

Jedním kliknutím vytvoříte webovou stránku, která je optimalizována jak pro konverze, tak pro hodnocení vyhledávačů

Web pro restaurace na jedno kliknutí

Udělejte si pohodlí! Díky Gastry budete mít profesionální a SEO optimalizovaný web spuštěný během vteřiny.

Vezmeme informace o vaší restauraci, které jste vyplnili v profilu a automaticky vygenerujeme SEO obsah a nastavíme vaše webové stránky.

Web můžete dále přizpůsobit – přidávat nové sekce, odstraňovat stávající, snadno měnit hlavní fotografii a mnoho dalšího. To vše zvládnete úplně sami přímo v administraci.

Web optimalizovaný pro prodej
Design webu

Moderní a intuitivní design, který zvyšuje prodej

Vytvořili jsme pro vaše zákazníky systém, kde si nejen pohodlně zjistí informace o vaší restauraci, ale především pohodlně a jednoduše objednají jídlo bez zbytečného rozptýlení.

Webové stránky si můžete přizpůsobit podle sebe. Vyberte si z mnoha fotografií a barevných schémat, kterými se odlišíte od ostatních. Váš web tak bude perfektně korespondovat s typem vaší kuchyně.

Nejjednodušší editor webových stránek

Chcete-li získat vlastní optimalizovaný web, musíte vyplnit svůj profil restaurace a vaši online nabídku. Všechno je vizuální a nejsou k tomu potřeba žádné technické dovednosti

Váš web vygenerujeme automaticky během několika sekund se všemi informacemi o vaší restauraci. Naplníme texty a obrázky na míru a v neposlední řadě také provedeme SEO optimalizaci. Vše si samozřejmě později můžete upravit podle sebe.

Editor webu

Získejte svůj vlastní online objednávkový systém!

Neomezené množství objednávek. Nulové provize.

Dokonale připraveno pro vyhledávače

Soustřeďte se jen na vaše podnikání a věnujte se naplno jen kuchyni a zákazníkům. Připravíme váš web pro lepší výsledky vyhledávání v Google. Se vším vám pomůžeme  ušetříme starosti.

Naše algoritmy se postarají o SEO vašeho nového webu (od textů po bezpečnostní certifikáty), takže nic nebude bránit lepším výsledkům vyhledávání.

SEO optimalizace
SEO optimalizace

Poskytujete rozvoz?
Web podporuje Lokální SEO!

Web optimalizovaný na prodej má integrované lokální SEO – optimalizaci na lokality, kam rozvážíte.

Naše algoritmy se postarají o SEO – optimalizaci pro vyhledávače na lokality, kde působíte. Stačí v Gastry nastavit rozvozové zóny a systém sám provede cílenou lokální SEO optimalizaci.

Automaticky vytvoří SEO stránky, které se ve vyhledávání zobrazují potenciálním zákazníkům.

Objednávkový systém

Integrované online objednávání

Nedělejte si starosti s online objednáváním – je plně integrováno do vašeho webu. Jednoduše zkontrolujte, zda jste do svého jídelního lístku přidali veškeré položky pomocí našeho intuitivního vizuálního editoru a už jen přijímejte objednávky.

Podívejte se, jak bude vypadat vaše menu:

Zobrazit online menu