Proč mít vlastní online objednávkový systém?

Velké rozvozové portály vám diktují, co máte dělat, nechávají si vaše zákazníky pro sebe a doufají, že je „prodajízpět vám a vašim konkurentům v podobě dalších objednávek a samozřejmě si naúčtují tučnou provizi. Také v tomto obchodním modelu vidíte velký problém? Mít svůj vlastní online objednávkový systém je zcela jistě obrovská výhoda – vaši zákazníci vám zůstanou – budujete si svoji klientelu, na kterou následně můžete cílit své promo nabídky.

Online objednávání znamená méně potíží strávených s řešením nerozhodnutých zákazníků prostřednictvím telefonu, což je ztráta drahocenného času. S naším online objednávkovým systémem navíc vaši zákazníci obdrží potvrzení objednávky v reálném čase. Proto budou vždy rádi objednávat online znovu a znovu.

S online objednávkovým systémem GASTRY:

  • ušetříte za provize z objednávek
  • budete přijímat online objednávky z webových stránek, Facebooku a mobilní aplikace
  • budete moci budovat vlastní klientelu
  • zůstanou vám kontakty na vaše zákazníky a můžete je oslovovat přímo nabídkou na míru
  • zvýšíte poměr dokončených objednávek; pokladna je optimalizována pro prodej
  • ušetřené peníze můžete investovat do vlastního podniku a ne do rozvozového portálu

Profesionální ONLINE řešení

Objednávkový systém je kompletně online. Profil a menu vaší restaurace jednoduše spravujete v administraci. Sami si nastavíte menu, zóny rozvozu i marketingové akce. Pohodlné řešení na profesionální úrovni.

}

Rychlé nastavení a spuštění

Vaše online menu nastavíte snadno a rychle pomocí průvodce. Poté stačí vložit na váš web a Facebook stránku naše objednávkové tlačítko. Přes něj můžete okamžitě začít přijímat online objednávky.

Neomezeně a bez provizí

Základní plán je plnohodnotným řešením. Nechceme žádné provize z objednávek ani procenta z vašeho obratu. Investujte do vlastního podnikání a rozšiřujte si zákaznickou základnu.

S GASTRY ušetříte přes 40 000 Kč měsíčně

Průměrné provize velkých rozvozových portálů se pohybují kolem 30% z každé objednávky. Modelový příklad: Pizzerie s měsíčním obratem 100 000 Kč musí rozvozovému portálu zaplatit minimálně 30 000 KčZa měsíc!
A to nepočítáme s dopravou a dalšími poplatky.

S online objednávkovým systémem GASTRY ušetříte a navíc od nás dostanete plnou marketingovou podporu a jedinečný nástroj na online prodej.

Zaregistrujte si vaši restauraci ještě dnes. Objednávkový systém lze implementovat na jakékoliv webové stránky. Nemusíte nic měnit ani rušit. A pokud webové stránky nemáte, můžete využít náš profesionální SEO web optimalizovaný pro prodej.

GASTRY – Objednávkový systém pro rozvoz a vyzvednutí jídel

Online objednávky pro restaurace

GASTRY je navržen tak, aby zákazníkovi zprostředkoval co nejjednodušší zkušenost a prožitek s objednáním online ve vaší restauraci. Veškeré rozhraní (menu, pokladna,..) je důkladně promyšlené na základě rozsáhlého UX výzkumu (uživatelský prožitek při objednávání online) a tím je zaručen vyšší konverzní poměr (až o 60% více zákazníků nakoupí na optimalizované pokladně), než u většiny nevzhledných nicneříkajících systémů, které jen „fungují“. Vyzkoušejte revoluční moderní způsob online objednávání pro vaši restauraci. Vyzkoušejte GASTRY.

%

zákazníků by spíše zvolilo online objednávku namísto telefonické

%

zákazníků utratí více peněz u online objednávky, než u objednávky telefonické

vteřiny maximálně potrvá obsluze přijmout novou objednávku přes náš systém

Přijímejte objednávky ze svého webu

Nechte své zákazníky objednávat přímo z vašich webových stránek a proměňte je na vaše věrné zákazníky. Stačí si nastavit profil vaší restaurace a vložit vygenerovaný kód vašeho objednávkového tlačítka na webové stránky.

Podívejte se, jak vypadá online menu systému Gastry – klikněte na tlačítko:

Zobrazit online menu

Přijímejte objednávky z Facebooku

Zapojte a zpeněžte své fanoušky na Facebooku tím, že jim umožníte objednávat přímo na stránce na Facebooku pomocí tlačítka Objednat si, které vede přímo na online menu. Průměrný uživatel internetu tráví více času na Facebooku než na Google, Seznamu a YouTube dohromady. Proto je důležité toho využít pro vaše online objednávky.

Přijímejte objednávky z mobilních zařízení

Většina lidí používá svůj mobilní telefon k vyhledání restaurací online. Navíc si čím dál víc chtějí objednat přímo z vašich webových stránek, namísto z rozvozových portálů.

Náš objednávkový systém GASTRY umožní vašim zákazníkům snadné a rychlé objednání rozvozu nebo vyzvednutí jídla na místě.

Navíc, poskytujeme vlastní aplikaci vaší restaurace v oficiálních obchodech s aplikacemi Google a Apple.

Jak začít přijímat online objednávky snadno a rychle?

Jednoduchá implementace, kterou zvládne každý

Vytvořte a nastavte si svůj profil restaurace (15 minut)

Nastavení probíhá formou intuitivního průvodce, který vás krok za krokem provede jednotlivými sekcemi a pomůže vám vše důležité správně nakonfigurovat.

Nainstalujte si aplikaci pro přijímání objednávek (1 minuta)

Po nastavení profilu restaurace vám přijde SMS s odkazem na stažení aplikace pro přijímání objednávek. Tím si z mobilu uděláte stroj na příjem objednávek.

Publikujte objednávková tlačítka na svém webu (1 minuta)

Na své webové stránky umístíte tlačítko s online menu a rezervaci stolů. Tlačítko pro objednání nezapomeňte umístit také na vaši Facebook stránku.