Objednávkový systém pro rozvoz jídel Ostrava

Online objednávkový systém pro rozvoz jídel umožňuje ZDARMA přijímat online objednávky přímo na smartphone nebo tablet a zpracovávat je extrémně rychle a snadno. S naší aplikací může každá restaurace přijímat a potvrzovat online objednávky v reálném čase. Zákazník je ihned informován o přijetí jeho objednávky.

Ve chvíli, kdy váš zákazník odešle svoji objednávku (ať už prostřednictvím webové stránky restaurace, stránky na Facebooku nebo aplikace), se na vašem zařízení ihned spustí zvukový signál a upozorní vás na novou objednávku. Vy už ji jen přijmete a nastavíte předpokládaný čas pro doručení.

Jednoduše přidejte tlačítko „Zobrazit MENU a objednat“ na své webové stránky a na Facebook stránku. Po kliknutí se otevře online nabídka a zákazníci mohou pohodlně objednat online.

Stejně tak jednoduše si mohou zarezervovat stůl. Stačí přidat tlačítko „Rezervace stolu“ na vaše webové stránky a po kliknutí se otevře rezervační formulář.

S naším objednávkovým systémem pro rozvoz jídel:

  • ušetříte za provize z objednávek
  • budete přijímat online objednávky přímo z webových stránek, Facebooku a mobilní aplikace
  • budete moci budovat vlastní klientelu
  • zůstanou vám kontakty na vaše zákazníky a můžete je oslovovat přímo nabídkou na míru
  • zvýšíte poměr dokončených objednávek; pokladna je optimalizována pro prodej
  • ušetřené peníze můžete investovat do vlastního podniku a ne do rozvozového portálu

JAK ZAČÍT PŘIJÍMAT ONLINE OBJEDNÁVKY ZDARMA

Jednoduchá implementace, kterou zvládne každý

Vytvořte a nastavte si svůj profil restaurace (15 minut)

Nastavení probíhá formou intuitivního průvodce, který vás krok za krokem provede jednotlivými sekcemi a pomůže vám vše důležité správně nakonfigurovat.

Nainstalujte si aplikaci pro přijímání objednávek (1 minuta)

Po nastavení profilu restaurace vám přijde SMS s odkazem na stažení aplikace pro přijímání objednávek. Tím si z mobilu uděláte stroj na příjem objednávek.

Publikujte objednávková tlačítka na svém webu (1 minuta)

Na své webové stránky umístíte tlačítko pro online objednání a rezervaci stolů. Tlačítko pro objednání nezapomeňte umístit také na vaši Facebook stránku.